Kariera w Enovatio

Enovatio stwarza możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobywanie nowych doświadczeń przy jednoczesnej realizacji strategii całej firmy. Zapewnia stabilność finansową i pewność zawodowej przyszłości.

Nasz zespół tworzą ludzie kreatywni, otwarci na nowe technologie, chętnie podejmujący nowe wyzwania, które konsekwentnie je realizują. Stanowimy team, który obok profesjonalizmu zawodowego ceni dobrą atmosferę pracy. Jeżeli wartości naszej firmy są Ci bliskie, a Twoim marzeniem jest praca przy zaawansowanych projektach IT - dołącz do naszego zespołu!
Aplikacje w formie CV oraz listu motywacyjnego prosimy kierować na adres: praca@enovatio.com

Programista .NET

Wymagania:
  • znajomość .NET C#
  • znajomość Visual Studio
  • znajomość języka SQL
  • znajomość ASP.NET
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów informatycznych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość MVC

Umiejętności:
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność do szybkiego uczenia się

Zadania:
  • uczestnictwo w projektach informatycznych
  • projektowanie, programowanie i wdrażanie
  • podnoszenie swoich kwalifikacji

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • innowacyjne projekty
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy