Nasze nagrody, osiągnięcia, artykuły

 
Nasza firma oraz oferowane produkty i rozwiązania zostały niejednokrotnie opisane i nagrodzone. Przedstawiciele Enovatio reprezentowali również firmę w wielu wypowiedziach dotyczących rynku IT i oferowanych produktów oraz usług. Poniżej przedstawiamy nasze osiągnięcia.
Partner firmy Microsoft
Od wielu lat współpracujemy z liderem branży IT – firmą Microsoft. Nasza współpraca pozwala na bieżąco śledzić rynek innowacji technologicznych i możliwości zmian w funkcjonalności naszej aplikacji.
 
Forbes - 2012
W miesięczniku Forbes ukazały się dwa artykuły opisujące System Zarządzania Projektami - Stadia Online Portal 2012, jaki zastosowano w Spółce PL.2012 w celu koordynowania publicznych przygotowań do EURO 2012 w Polsce. 
Osiągnięcia - system zarządzania projektami
 
Lider Innowacji – 2008
Produkty i usługi oferowane przez Enovatio zostały uhonorowane prestiżowym tytułem „Innowacyjny produkt” oraz „Innowacyjna usługa” w ramach konkursu Krajowi Liderzy Innowacji – edycja 2008, organizowanego przez Fundację Innowacji i Rozwoju. Pierwsze miejsce w kategorii „Innowacyjny produkt” dla regionu mazowieckiego (firmy mikro) zdobyło rozwiązanie Enovatio Smart Project Management, pozwalające na efektywne i elastyczne zarządzanie zadaniami i projektami w firmach z dowolnej branży. Strona liderów innowacji 2008
 
Business Application Review: Test konsumencki 2007
Artykuł przedstawia dwa serwisy internetowe zakupione przez firmy Zelmer i Beauty Boutique. Ta druga firma zastosowała serwis Enovatio CMS, który został opisany. Pełny artykuł można wyświetlić w formacie .pdf: Test konsumencki
 
Business Application Review – 2007
Artykuł opisujący portal korporacyjny Enovatio ukazał się w czasopiśmie biznesowym. Nasza platforma została przedstawiona jako pozwalająca uzyskać w obrębie przeglądarki www dane, informacje, funkcjonalności oraz dostęp do procesów biznesowych. Pełny artykuł można wyświetlić w formacie pdf: Enovatio Corporate Portal.
 
www.idg.pl – 2007
Informatyczny portal internetowy pozwolił nam na udział w kilku debatach dotyczących aplikacji wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Artykuły te można przeczytać:
 
Computerworld Custom Publishing – 2006
Miesięcznik „Computerworld” opisało naszą platformę jako jeden z najlepszych programów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem oraz wspomagające zarządzanie informacją w firmie. Nasza platforma została wyróżniona za doskonały system wsparcia zarządzania transakcjami, danymi Klientów oraz za doskonałą integrację kanałów komunikacyjnych w przedsiębiorstwie.
 
Złoty Bit – 2006
Enovatio został uhonorowany nagrodą Złoty Bit w kategorii "Najlepszy System Informatyczny". Firma otrzymała nagrodę za autorską platformę informatyczną, która umożliwia budowanie, rozwój i zarządzanie portalami korporacyjnymi.