O firmie Enovatio

 

Jesteśmy polskim dostawcą dedykowanych systemów informatycznych dla biznesu. Na rynku IT działamy od 2002 roku. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i dedykowane, projektowane całkowicie indywidualnie, na specjalne zlecenia. Swoją działalność koncentrujemy na zwiększaniu efektywności organizacji, w kluczowych obszarach ich działalności.

Jesteśmy partnerem firmy Microsoft, a nasza ścisła współpraca pozwala na ciągłe poszerzanie kompetencji w zakresie nowych technologii.
W celu zapewnienia kompleksowego wsparcia informatycznego, działamy jako grupa firm, w skład której wchodzi:

Naszą misją jest kompleksowe i niezawodne wspieranie procesów i decyzji biznesowych poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii.
Źródłem sukcesu w Enovatio jest profesjonalny zespół projektowy, który gwarantuje doskonałą jakość aplikacji i szybki rozwój funkcjonalności. Kładziemy nacisk na stały wzrost kompetencji naszych pracowników, co w rezultacie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług.

Dzielimy się wiedzą i wspieramy naszych Klientów dostarczając informacje niezbędne do realizacji ich celów rozwojowych. Jednocześnie dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji Klientów, implementując zaawansowane rozwiązania biznesowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi rozwiązaniami i produktami
 

Inne informacje o firmie Enovatio: