Usługi programistyczne

 

Enovatio świadczy wysokiej jakości usługi programistyczne. Jest to uzupełnienie naszej oferty produktowej, pozwalające w pełni spełniać wymagania Klientów.

Bardzo często gotowe rozwiązania dostępne na rynku IT nie są w stanie sprostać wszystkim potrzebom firm i instytucji. Nasza oferta programistyczna jest skierowana do organizacji poszukujących rozwiązań ściśle dopasowanych do ich charakteru i organizacji pracy. Ponadto na rynku IT zaczynają dominować rozwiązania mobilne. Współcześnie coraz częściej są one stosowane w rozwiązaniach biznesowych, co wymaga integracji i poszerzenia ich funkcjonalności w środowisku IT.  Wychodząc naprzeciw wszystkim tym potrzebom oferujemy:

  • Systemy internetowe
  • Oprogramowanie dla aplikacji mobilnych
  • Wynajem programistów do projektów IT
  • Audyty programistyczne
  • Integrację systemów
  • Optymalizację istniejących rozwiązań

Nasz zespół posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie programowania w wielu językach. W swoich rozwiązaniach wykorzystujemy nowoczesne i bezpieczne technologie, co zapewnia funkcjonalne i pewne działanie aplikacji. Najczęściej stosowane technologie opisaliśmy na oddzielnej stronie "Technologie".

Tworzymy autorskie systemy internetowe i oprogramowanie na aplikacje mobilne (iPhone, Android, Windows) zgodnie z przyjętym wcześniej projektem. Przed ostatecznym wdrożeniem oprogramowanie jest testowane pod kątem funkcjonalności i wydajności. Przygotowanie projektu takiej aplikacji odbywa się w ramach analizy przedzakupowej.

Poza obsługą programistyczną już istniejących aplikacji oraz wdrożeniem rozwiązań autorskich, wynajmujemy również nasz zespół programistów do projektów IT. Niekiedy mały dział IT nie jest w stanie dokonać szybkiego wdrożenia dużych projektów programistycznych. Programiści przygotowują również aplikację zdalnie lub lokalnie u Klienta, wspierają także zespoły IT w celu zamknięcia projektów w wytyczonych terminach.

Specjalizujemy się również w nietypowych projektach programistycznych oraz niestandardowych życzeniach naszych Klientów.

Usługi dodatkowe w ramach obsługi programistycznej:

  • Dokumentacja techniczna i użytkowa aplikacji,
  • Szkolenie dla administratorów i użytkowników.

Enovatio zapewnia obsługę programistyczną od 2002 roku, co przekłada się na doświadczenie we wdrażaniu autorskich rozwiązań. Najlepszą wizytówką naszych wdrożeń są zadowoleni Klienci, których opinie można przeczytać --> tutaj


Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami programistycznymi skontaktuj się z nami: 22 741 11 55; enovatio@enovatio.com