System helpdesk polecany przez Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o.

05.03.2020

Nasz system do rejestracji zgłoszeń Enovatio Helpdesk polecany jest przez Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o. Referencje są potwierdzeniem że nasze rozwiązanie sprawdza się również w firmach świadczących usługi konsultingowe w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim.

System Enovatio Helpdesk przyczynił się do sprawnego zarządzania procesami zachodzącymi w firmie, a przede wszystkim zwiększył efektywność komunikacji wewnątrz organizacji jak również  z Klientami. Niżej cytujemy słowa Pani Prezes Zarządu Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o.

 

„Z firmą Enovatio Sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w marcu 2015 r, zamawiając system w modelu cloud do zarządzania zgłoszeniami Enovatio Helpdesk wraz z rejestracją czasu pracy i raportami.
Samo wdrożenie oprogramowania odbyło się sprawnie, nie zakłócając w żaden sposób naszej pracy.
Komunikacja na każdym etapie prac była bez zastrzeżeń.

System przyczynił się do sprawnego zarządzania procesami w zakresie działania Serwisu Aplikacyjnego. Znacząco zwiększyliśmy efektywność komunikacji wewnątrz firmy jak i komunikacji z Klientami. Stworzyliśmy centralne miejsce pracy i wszelkich działań związanych z obsługą klienta.
Kadra zarządzająca dzięki temu na bieżąco monitorowała postęp realizacji zgłoszeń. Osoby operacyjne natomiast mogły generować raporty w czasie rzeczywistym.

Enovatio Sp. z o.o. jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które zwiększają efektywność operacyjną oraz automatyzują procesy. Jesteśmy zadowoleni z wyboru niniejszego rozwiązania i rekomendujemy je innym organizacjom.

Z poważaniem,
Katarzyna Kwiatkowska
Prezes Zarządu
Zalaris Consulting Poland Sp. z o.o."

 

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski