System zarządzania projektami i obieg dokumentów rekomendowany przez ZIO-MAX

20.06.2018

Najlepszą wizytówką firmy i naszego systemu są referencje od zadowolonych Klientów. 

System Enovatio składający się z modułów zarządzania projektami, obiegu dokumentów, zarządzania zasobami i zamówieniami rekomenduje firma ZIO-MAX Marcin Ziopaja. Firma ta wykonuje kompleksowe usługi z zakresu instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 

Dziękujemy za tych kilka pochlebnych słów. To daje nam jeszcze więcej energii do działania i udoskonalania rozwiązań Enovatio.

 

"Z firmą Enovatio Sp. z o.o. rozpoczęliśmy współpracę w 2014 roku od wdrożenia Portalu składającego się z modułów m.in. do zarządzania projektami, obiegu dokumentów, zarządzania zasobami i zamówieniami.

Po ponad 4 latach codziennego korzystania z oprogramowania Enovatio wiemy, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Funkcje systemu w pełni spełniają nasze wymagania, a sama obsługa nie sprawia naszym pracownikom trudności.

System usprawnił procesy biznesowe, zwiększył efektywność pracy w poszczególnych działach, kontrolę i zarządzanie zasobami w firmie. Moduł obiegu dokumentów przyspieszył procesowanie dokumentów i przepływ informacji.

Wdrożenie systemu Enovatio przebiegło sprawnie, nie zakłócając w żaden sposób naszej pracy.
Ponadto terminowość oraz komunikacja na każdym etapie prac jest bez zastrzeżeń.

Bez wahania możemy polecić oprogramowanie Enovatio oraz współpracę z jego Producentem, jako zaufanego i rzetelnego partnera w biznesie.

Marcin Ziopaja, Właściciel ZIO-MAX

Skan referencji dostępny pod tym linkiem.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski