Aktualności

Bieżące informacje z życia firmy

13.01.2022

E-faktura i KSeF czyli Krajowy System e-Faktur zaczął funkcjonować już od początku 2022 roku jako dobrowolne rozwiązanie mające na celu ułatwiać rozliczenia między firmami. System ma zbierać wszystkie e-faktury VAT, wystawione przez przedsiębiorcę i jemu dedykowane. Rząd tym samym zyska większą kontrolę nad systemem podatkowym i zminimalizuje popełnianie przestępstw w tym zakresie. Obligatoryjne stosowanie e-faktury po okresie przejściowym planowane jest na rok 2023. Jest to kolejny krok po wprowadzeniu Jednolitego Pliku Kontrolnego, split payment i białej listy podatników VAT.

29.12.2021

Elektroniczny obieg dokumentów Enovatio Workflow jest polecany przez firmę DESIM. W otrzymanych referencjach sam Klient zaznacza, że wdrożone przez nas rozwiązanie skraca czas obiegu dokumentów, usprawnia pracę i księgowanie dokumentów z zachowaniem terminów płatności.

23.12.2021

Życzymy zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia, a na Nowy 2022 Rok, sprawnych workflowów, ukończenia projektów zgodnie z założonym planem i ogólnej pomyślności w biznesie. Zespół Enovatio.

12.11.2021

Czy mogę dobrze wdrożyć system obiegu dokumentów bez analizy przedwdrożeniowej? Sprawdź kiedy jest to możliwe i jak przebiega analiza przedwdrożeniowa systemów Enovatio. Podczas webinarium odpowiadamy także na najbardziej nurtujące Klientów pytania dotyczące analizy przedwdrożeniowej systemu obiegu dokumentów Enovatio Workflow.

04.11.2021

Podpis elektroniczny w systemie obiegu dokumentów i zarządzaniu projektami Enovatio realizowany przez Autenti. Dokonaliśmy integracji wszystko po to, abyś mógł w bardzo szybki sposób, z poziomu systemu Enovatio podpisywać dokumenty i nadawać zarówno im, jak i sprawom mocy prawnej.

23.07.2021

Istnieje coraz większa potrzeba ulepszania praktyk związanych z bezpieczeństwem poufnych danych. Ok. 80% firm, z którymi mamy lub mieliśmy okazję współpracować przyznało, że było realnie narażone na utratę poufnych dokumentów na przestrzeni 3 ostatnich lat. Takie naruszenie bezpieczeństwa ma wysoce negatywny wpływ na funkcjonowanie organizacji. Szkodzi reputacji firmy oraz zmniejsza zaufanie do niej. Niestety często może to prowadzić do sankcji karnych, spraw sądowych oraz zachwiania płynności procesów biznesowych. To tylko kilka, chyba najbardziej dotkliwych skutków braku pełnego bezpieczeństwa dokumentów lub danych...

16.06.2021

Model pracy hybrydowej już po ponad roku pandemii Covid-19, wpisał się w życie biznesowe wielu firm w Polsce i na świecie. (...) model pracy hybrydowej to obniżone koszty związane m.in. z wynajmem powierzchni biurowej, zużyciem prądu, miejscami parkingowymi i materiałami biurowymi. A co najważniejsze  większa wydajność pracowników! (...) Należy jednak pamiętać, że ta zwiększona skuteczność pracy nie bierze się od tak. Przede wszystkim powinniśmy zapewnić odpowiednie warunki, dostępność danych i skutecznie połączyć zespół hybrydowy. Czytaj więcej...

07.05.2021

Dlaczego w projektach, zamiast w górę idziesz w dół? Sprawdź jak pracować i zarządzać projektami aby osiągnąć pełne zadowolenie na wielu płaszczyznach biznesowych. Podsuwamy najlepszą metodę na łatwe i przyjemne prowadzenie projektów, poprawę ich rentowności, osiągnięcie efektywnej współpracy oraz zautomatyzowanie procesów. Obejrzyj film z webinarium.

20.04.2021

...przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych systemów do zarządzania projektami w 2021 roku. W podanych systemach wskażemy m.in. najbardziej przydatne funkcjonalności w zarządzaniu projektami, korzyści związane z ich wykorzystywaniem lub odnotujemy drobne uwagi.

06.04.2021

U naszego kolejnego kosmicznego klienta PIAP Space Sp. z o.o. ukończyliśmy wdrożenie systemu do zarządzania firmą. System składa się z modułów: zarządzanie projektami, obieg dokumentów, obieg zamówień, budżety, delegacje, urlopy, czas pracy. Elektroniczny obieg dokumentów dostosowaliśmy do podpisów elektronicznych oraz zintegrowaliśmy z systemem RAKS. Zespół PIAP Space dzięki zaawansowanej funkcjonalności systemu Enovatio może precyzyjnie (jak na organizację sektora inżynierii kosmicznej i satelitarnej przystało) planować, realizować i zarządzać projektami oraz maksymalnie wykorzystywać dostępne zasoby. System zwiększył kontrolę nad zespołem projektowym, zadaniami i budżetami. Spowodował automatyzację pracy i szybszy przepływ informacji.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski