Aktualności

Bieżące informacje z życia firmy

08.07.2019

Otrzymaliśmy referencje od Polskiej Agencji Kosmicznej

Otrzymaliśmy referencje od Polskiej Agencji Kosmicznej, która potwierdza dostarczenie i wdrożenie systemu obiegu dokumentów Enovatio Workflow. "Polska Agencja Kosmiczna" informuje, że firma Enovatio Sp. z o.o. zgodnie z umową PAK/U/58/2018/BO/MG z dn. 27.11.2018 r. dostarczyła oraz wdrożyła system elektronicznego obiegu dokumentów w Polskiej Agencji Kosmicznej w zakresie: - obiegu wniosków urlopowych oraz zgłaszania innych nieobecności, - obiegu wniosków o delegację krajowe i zagraniczne...

12.04.2019

Film z webinarium ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI 360°

Dla tych którzy nie mogli uczestniczyć w ostatnim webinarium pt. ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI 360°, udostępniamy film ze spotkania. Pokrótce przedstawiliśmy inicjatywy i portfele projektowe, budżetowanie, raportowanie, zarządzanie i monitorowanie wszelkich działań związanych z prowadzonymi projektami.

27.03.2019

Webinarium Zarządzanie projektami 360°

Weź udział w webinarium na temat: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI 360° - inicjatywy i portfele projektów, budżetowanie i monitorowanie. Będziemy mówić w jaki sposób zarządzać projektami, aby prowadzić i zakończyć każdy z nich ze 100% sukcesem. Przejdziemy wszystkie etapy życia projektu: od inicjatywy projektowej, portfeli projektów, budżetowania, aż po monitorowanie, zarządzanie i rozliczenie projektów.

25.01.2019

Raporty w systemie obiegu dokumentów

System obiegu dokumentów Enovatio Workflow od lata doskonale sprawdza się w różnego rodzaju procesach biznesowych u naszych klientów takich jak: obieg faktury kosztowej i obieg wniosków HR. Aby dopełnić funkcjonalność systemu Enovatio Workflow, zwiększyć kontrolę oraz jeszcze bardziej zautomatyzować pracę przy procesowaniu dokumentów, stworzyliśmy nowy moduł raportów. Nowe raporty w systemie obiegu dokumentów Enovatio Workflow zostały stworzone we współpracy z naszymi klientami (kadrą zarządzającą, księgowymi) oraz UX Designerem.

20.12.2018

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia wielu sukcesów, pomyślności oraz owocnej współpracy w nadchodzącym Nowym 2019 Roku, życzy zespół Enovatio.

11.12.2018

Raporty w systemie zarządzania projektami

Bardzo chwalony przez naszych Klientów jest najnowszy moduł raportów. Najczęściej wykorzystywany przez kardę zarządzającą (dyrektorów lub managerów) jako podstawowe narzędzie sprawnego kierowania firmą (...) Dla Systemu Zarządzania Projektami stworzyliśmy: • Raport z budżetów dla wybranych projektów, • Raport z opóźnionych i zagrożonych projektów, • Raport planowanych projektów w wybranym okresie.

13.11.2018

Posiadamy kompetencję Microsoft ISV Silver

Utrzymaliśmy kompetencję Microsoft w obszarze ISV – Independent Software Vendor na poziomie Silver. Kompetencja ISV odzwierciedla nas​ze umiejętności w zakresie tworzenia niestandardowych rozwiązań aplikacyjnych opartych na technologii Microsoft. Jest to także poświadczenie naszych wysokich kwalifikacji, które przekładają się na jakość oferowanych rozwiązań informatycznych.

03.09.2018

Nowy moduł raportów już w defaulcie

Zakończyliśmy kilku miesięczny projekt tworzenia nowych raportów w systemie Enovatio. Raporty zmieniły się nie do poznania! Naszymi głównymi założeniami przy ich tworzeniu było: szybkie generowanie zbiorczych danych, duże możliwości ich przetwarzania, czytelność, przejrzystość i użyteczność dla dalszej analizy. Przebudowa nowych raportów polega nie tylko na zmianie layoutu ale przede wszystkim na zastosowaniu najnowszej technologii HTML5 / Angular / Telerik, jak również rozwiniętych struktur raportowych. Całość, ze względu na wykorzystanie zalet frameworka Angular działa bardzo responsywnie i szybko, dając przy tym mnogość opcji dostosowania raportu do potrzeb Klienta.

27.08.2018

Webinarium "Zarządzanie projektami w branży produkcyjnej"

Weź udział w webinarium na temat: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI W BRANŻY PRODUKCYJNEJ. Termin: 27 września (czwartek) g. 10:30. Sprawdź jak: - zarządzać projektami aby ukończyć je w terminie i monitorować - poszczególne zadania - zarządzać budżetem aby zapewnić płynność finansową danej inwestycji - zarządzać zasobami i kapitałem ludzkim - zarządzać jakością Twoich produktów i usług i w ostateczności przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa!

20.08.2018

Zarządzanie projektami, wykresy Gantta, portfele projektów w Rohlig Suus Logistics S.A.

Nie jesteśmy skromni, chwalimy się, bo jest czym! Otrzymaliśmy referencje od ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. za wdrożenie w firmie, systemu do zarządzania projektami Enovatio Projects. Pana Maciej Czarnecki - Project Manager, pisze w liście o zwiększeniu efektywności współpracy w grupach projektowych, między działami oraz innych korzyściach wynikających z wdrożenia systemu Enovatio.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski