Aktualności

Bieżące informacje z życia firmy

12.11.2021

Obejrzyj film z webinarium: Czy mogę dobrze wdrożyć system obiegu dokumentów bez analizy przedwdrożeniowej? Sprawdź kiedy jest to możliwe i jak przebiega analiza przedwdrożeniowa systemów Enovatio. Podczas webinarium odpowiadamy także na najbardziej nurtujące Klientów pytania dotyczące analizy przedwdrożeniowej systemu obiegu dokumentów Enovatio Workflow.

04.11.2021

Podpis elektroniczny w systemie obiegu dokumentów i zarządzaniu projektami Enovatio realizowany przez Autenti. Dokonaliśmy integracji wszystko po to, abyś mógł w bardzo szybki sposób, z poziomu systemu Enovatio podpisywać dokumenty i nadawać zarówno im, jak i sprawom mocy prawnej.

23.07.2021

Istnieje coraz większa potrzeba ulepszania praktyk związanych z bezpieczeństwem poufnych danych. Ok. 80% firm, z którymi mamy lub mieliśmy okazję współpracować przyznało, że było realnie narażone na utratę poufnych dokumentów na przestrzeni 3 ostatnich lat. Takie naruszenie bezpieczeństwa ma wysoce negatywny wpływ na funkcjonowanie organizacji. Szkodzi reputacji firmy oraz zmniejsza zaufanie do niej. Niestety często może to prowadzić do sankcji karnych, spraw sądowych oraz zachwiania płynności procesów biznesowych. To tylko kilka, chyba najbardziej dotkliwych skutków braku pełnego bezpieczeństwa dokumentów lub danych...

16.06.2021

Model pracy hybrydowej już po ponad roku pandemii Covid-19, wpisał się w życie biznesowe wielu firm w Polsce i na świecie. (...) model pracy hybrydowej to obniżone koszty związane m.in. z wynajmem powierzchni biurowej, zużyciem prądu, miejscami parkingowymi i materiałami biurowymi. A co najważniejsze  większa wydajność pracowników! (...) Należy jednak pamiętać, że ta zwiększona skuteczność pracy nie bierze się od tak. Przede wszystkim powinniśmy zapewnić odpowiednie warunki, dostępność danych i skutecznie połączyć zespół hybrydowy. Czytaj więcej...

07.05.2021

Dlaczego w projektach, zamiast w górę idziesz w dół? Sprawdź jak pracować i zarządzać projektami aby osiągnąć pełne zadowolenie na wielu płaszczyznach biznesowych. Podsuwamy najlepszą metodę na łatwe i przyjemne prowadzenie projektów, poprawę ich rentowności, osiągnięcie efektywnej współpracy oraz zautomatyzowanie procesów. Obejrzyj film z webinarium.

20.04.2021

...przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych systemów do zarządzania projektami w 2021 roku. W podanych systemach wskażemy m.in. najbardziej przydatne funkcjonalności w zarządzaniu projektami, korzyści związane z ich wykorzystywaniem lub odnotujemy drobne uwagi.

06.04.2021

U naszego kolejnego kosmicznego klienta PIAP Space Sp. z o.o. ukończyliśmy wdrożenie systemu do zarządzania firmą. System składa się z modułów: zarządzanie projektami, obieg dokumentów, obieg zamówień, budżety, delegacje, urlopy, czas pracy. Elektroniczny obieg dokumentów dostosowaliśmy do podpisów elektronicznych oraz zintegrowaliśmy z systemem RAKS. Zespół PIAP Space dzięki zaawansowanej funkcjonalności systemu Enovatio może precyzyjnie (jak na organizację sektora inżynierii kosmicznej i satelitarnej przystało) planować, realizować i zarządzać projektami oraz maksymalnie wykorzystywać dostępne zasoby. System zwiększył kontrolę nad zespołem projektowym, zadaniami i budżetami. Spowodował automatyzację pracy i szybszy przepływ informacji.

01.04.2021

Zdrowych, pogodnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych, życzy zespół Enovatio.

15.03.2021

Obejrzyj film z webinarium: SYSTEM HELPDESK i obsługa jednego okienka dla ciągłości działania organizacji. System Enovatio Helpdesk to: - „Jedno okienko” do rozwiązywania wszelkiego rodzaju spraw wew./zewn. - Automatyzacja obsługi zgłoszeń bez odciągania pracowników od zadań strategicznych. - Usprawniony obieg informacji z widocznością etapów realizacji spraw. - Szybkie rozwiązywanie zgłoszeń jako scalony i zorganizowany zespół. - Łatwe monitorowanie i zarządzanie zgłoszeniami.

02.03.2021

Elektroniczny obieg dokumentów, obieg zapotrzebowań i budżety takie moduły wdrożyliśmy w Konfederacji Lewiatan usprawniając tym samym pracę jednej z najbardziej wpływowych polskich organizacji biznesowych, reprezentujących interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Wdrożony system obiegu dokumentów i zapotrzebowań, zintegrowaliśmy z ERP Optima, pozwalając na wymianę informacji finansowo-księgowych. Wyeliminowaliśmy tym samym konieczność ręcznego przepisywania danych do ERP, zminimalizowaliśmy możliwość występowania błędów i duplikaty indeksów.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski