Aktualności

Bieżące informacje z życia firmy

07.05.2021

Webinarium: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - w tym szaleństwie jest metoda

Weź udział w webinarium: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - w tym szaleństwie jest metoda. Dowiedz się: • jak planować i zarządzać projektami, tak łatwo jak nigdy dotąd • z jakiego narzędzia korzystać aby mieć moc sprawczą menadżera • jak efektywnie współpracować przez cały cykl życia projektu • jak poprawić rentowność projektów • jak zautomatyzować pracę i oszczędzać czas i pieniądze.

20.04.2021

10 najlepszych programów do zarządzania projektami w 2021 roku i zdalnej pracy.

...przygotowaliśmy zestawienie 10 najlepszych systemów do zarządzania projektami w 2021 roku. W podanych systemach wskażemy m.in. najbardziej przydatne funkcjonalności w zarządzaniu projektami, korzyści związane z ich wykorzystywaniem lub odnotujemy drobne uwagi.

06.04.2021

Nasz system w branży robotyki, automatyki i mechaniki

U naszego kolejnego kosmicznego klienta PIAP Space Sp. z o.o. ukończyliśmy wdrożenie systemu do zarządzania firmą. System składa się z modułów: zarządzanie projektami, obieg dokumentów, obieg zamówień, budżety, delegacje, urlopy, czas pracy. Elektroniczny obieg dokumentów dostosowaliśmy do podpisów elektronicznych oraz zintegrowaliśmy z systemem RAKS. Zespół PIAP Space dzięki zaawansowanej funkcjonalności systemu Enovatio może precyzyjnie (jak na organizację sektora inżynierii kosmicznej i satelitarnej przystało) planować, realizować i zarządzać projektami oraz maksymalnie wykorzystywać dostępne zasoby. System zwiększył kontrolę nad zespołem projektowym, zadaniami i budżetami. Spowodował automatyzację pracy i szybszy przepływ informacji.

01.04.2021

Zdrowych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych

Zdrowych, pogodnych i pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych, życzy zespół Enovatio.

15.03.2021

Webinarium: SYSTEM HELPDESK i obsługa jednego okienka dla ciągłości działania organizacji.

Obejrzyj film z webinarium: SYSTEM HELPDESK i obsługa jednego okienka dla ciągłości działania organizacji. System Enovatio Helpdesk to: - „Jedno okienko” do rozwiązywania wszelkiego rodzaju spraw wew./zewn. - Automatyzacja obsługi zgłoszeń bez odciągania pracowników od zadań strategicznych. - Usprawniony obieg informacji z widocznością etapów realizacji spraw. - Szybkie rozwiązywanie zgłoszeń jako scalony i zorganizowany zespół. - Łatwe monitorowanie i zarządzanie zgłoszeniami.

02.03.2021

Elektroniczny obieg dokumentów i zapotrzebowań w Konfederacji Lewiatan

Elektroniczny obieg dokumentów, obieg zapotrzebowań i budżety takie moduły wdrożyliśmy w Konfederacji Lewiatan usprawniając tym samym pracę jednej z najbardziej wpływowych polskich organizacji biznesowych, reprezentujących interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Wdrożony system obiegu dokumentów i zapotrzebowań, zintegrowaliśmy z ERP Optima, pozwalając na wymianę informacji finansowo-księgowych. Wyeliminowaliśmy tym samym konieczność ręcznego przepisywania danych do ERP, zminimalizowaliśmy możliwość występowania błędów i duplikaty indeksów.

08.02.2021

Obejrzyj film z webinarium: Efektywny system obiegu dokumentów

Zapisz się na bezpłatne webinarium: Efektywny system obiegu dokumentów - konfiguracja formularzy, OCR, rozpisanie, księgowanie i dowiedz się jak: • sprawnie procesować dokumenty nawet podczas zdalnej pracy • łatwo dostosować system do potrzeb swojej firmy • zminimalizować pracochłonność i błędy przy rozpisywaniu i księgowaniu dokumentów • precyzyjnie kontrolować koszty w firmie • usprawnić przepływ informacji.

21.01.2021

Workflow, projekty, delegacje w MS Services

Zakończyliśmy wdrożenie systemu obiegu dokumentów, zarządzania projektami, zgłoszeń helpdesk oraz rozliczenie delegacji służbowych w firmie MS Services Sp. z o.o. Głównymi obszarami działań firmy jest merchandising, wsparcie sprzedaży, outsourcing sił sprzedaży, motywacja pracowników i grywalizacja. Menadżerowie firmy , którzy są ekspertami w zakresie budowania i zarządzania zespołem sprzedaży, dzięki systemowi Enovatio, będą w tej chwili mogli jeszcze bardziej efektywnie prowadzić projekty w branży FMCG, farmaceutycznej, finansowej, wydawniczej, technicznej a nawet turystycznej.

14.01.2021

System zarządzania projektami dla CCPress

Ukończyliśmy wdrożenie systemu zarządzania projektami w wydawnictwie Copernicus Center Press Sp. z o.o. Nasz system będzie wpierał dalszy rozwój oficyny wydawniczej i działań dotyczących popularyzowania nauki i edukacji. W obecnej sytuacji gdzie praca zdalna jest przyjęta jako norma, system zwiększa efektywność współpracy na odległość i umożliwia ciągłość w realizacji zadań.

23.12.2020

Życzenia świąteczne i na Nowy Rok

Życzymy zdrowych i radosnych Świat Bożego Narodzenia, a na Nowy 2021 Rok, sprawnych workflowów, ukończenia projektów zgodnie z założonym planem i ogólnej pomyślności w biznesie. Zespół Enovatio.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski