Jesteśmy gotowi na RODO!

25.05.2018

  

Informujemy, że firma Enovatio Sp. z o.o. realizuje politykę bezpieczeństwa informacji i dba o ochronę Państwa danych osobowych. Stosujemy najwyższe standardy zabezpieczeń technicznych oraz organizacyjnych wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane „RODO”.

Informujemy również, iż dane osobowe znajdujące się w naszej bazie przetwarzamy w celach związanych ze świadczeniem naszych usług oraz na potrzeby bieżącego kontaktu, przedstawiania oferty marketingowej i handlowej, w celach analitycznych i statystycznych, a także w związku z ewentualnym dochodzeniem roszczeń po wygaśnięciu umowy lub zrealizowaniu usługi.

Państwa dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, poza tymi którzy posiadają odpowiednią podstawę prawną, a Enovatio Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań aby zabezpieczyć przekazane dane osobowe przed udostępnieniem ich osobom nieupoważnionym. W każdej chwili istnieje możliwość edytowania lub odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Enovatio Sp. z o.o. Aby tego dokonać należy wysłać stosowną informację wysłaną na adres: handlowy@enovatio.com 

RODO - jesteśmy gotowi

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski