Kariera w Enovatio

Dołącz do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy...

KONSULTANT D.S. WDROŻEŃ

Opis stanowiska:

  • wdrożenia rozwiązań do zarządzania projektami i obiegu dokumentów
  • dobór rozwiązań do wymagań Klienta
  • uczestnictwo w projektach informatycznych
  • podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • doświadczenie wdrażania systemów informatycznych (na przykład zarządzanie projektami, obiegu dokumentów, ERP lub FK)
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Aplikacje (CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy przesyłać na praca@enovatio.com

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?