Kariera w Enovatio

Dołącz do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy...

PROGRAMISTA .NET

Opis stanowiska:

  • projektowanie, programowanie i wdrażanie
  • uczestnictwo w projektach informatycznych
  • podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • znajomość .NET C#
  • znajomość języka SQL
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • dodatkowym atutem będzie znajomość technologii takich jak MVC, jQuery, AngularJS lub NHibernate
  • wykształcenie wyższe lub policealne (ewentualnie 4/5 rok studiów)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność do szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • udział w tworzeniu innowacyjnych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

Aplikacje (CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy przesyłać na praca@enovatio.com

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?