Nowy Enovatio Portal 1.0. prawie gotowy na oficjalny debiut!

29.10.2019

 

Najnowsza wersja Portalu Enovatio 1.0. jest już na ostatniej prostej i prawie gotowa na swój oficjalny debiut!

Od dłuższego czasu nasz zespół Development i UI/UX, oprócz codziennych prac, zaangażowany jest w przepisywanie Portalu Enovatio na technologię Angular, wspieraną i rozwijaną przez samego Google. Technologia ta doskonale sprawdza się przy budowaniu modularnych rozwiązań frontendowych takich jak nasze.

Wraz ze zmianą technologii zastosowaliśmy przy okazji całkowicie nowy silnik workflow oraz komponenty interfejsu. Zrobiliśmy tym samym duży krok naprzód, pod kątem funkcjonalności rozwiązania, skalowalności oraz zwiększenia możliwości customizacji systemu bezpośrednio przez klienta.

Poprawiła się szybkość generowania widoku i płynność działania przy obciążeniu aplikacji znaczną ilością danych oraz wykonywanych zdarzeń.

W chwili obecnej posiadamy wersję beta, którą przekazaliśmy do testowania naszym wybranym klientom z branży produkcyjnej. Otrzymali oni moduł zarządzania projektami z budżetami oraz moduł obiegu dokumentów.  Mając porównanie z wcześniejszymi wersjami Portalu Enovatio, orzekli, iż system przeszedł ich najśmielsze oczekiwania!

Co wpłynęło na taką opinię?

  • „lekkość” systemu, która wyraża się poprzez zmieniony interfejs oraz układ funkcjonalności,
  • możliwość szybkiego dostosowania formularzy i gridów pod własne potrzeby i
  • szybkość działania.

Takie opinie dają nam jeszcze większą energię do działania i do jak najszybszego wypuszczenia na rynek wersji Portalu Enovatio 1.0.

Nie zaspokoimy jeszcze Waszej ciekawości co do wyglądu rozwiązania. Potrzymamy Was w napięciu. A to wszystko z powodu nanoszonych jeszcze małych zmian w samym layoucie. Niech to będzie dla Was wielka niespodzianka. 

 

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski