To my, Enovatio!

Twórcy rozwiązania dla Twojego biznesu. Poznajmy się!

Kilka słów o nas

Jesteśmy polskim producentem dedykowanych systemów informatycznych dla biznesu. Na rynku IT działamy od 2002 roku. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i dedykowane -  projektowane pod konkretne potrzeby klienta. Swoją działalność koncentrujemy na zwiększaniu efektywności organizacji, w kluczowych obszarach ich działalności.

Jesteśmy partnerem firmy Microsoft, a nasza ścisła współpraca pozwala na ciągłe poszerzanie kompetencji w zakresie nowych technologii.

Partner Microsoft - Enovatio

Od lat jesteśmy Partnerem lidera rynku Microsoft. Enovatio Framework został przetestowany i spełnił kryteria do programu Microsoft “Platform Test for ISV Solutions” dla Windows Server 2003 i SQL Server 2005 w roku 2007 oraz ponownie przeszedł te same testy w roku 2010 dla Windows Server 2008 i SQL Server 2008.

Zespół kreatywnych programistów

Źródłem sukcesu w Enovatio jest profesjonalny zespół backend i frontend developerów, który gwarantuje doskonałą jakość aplikacji i szybki rozwój funkcjonalności.

Kładziemy nacisk na stały wzrost kompetencji naszych pracowników, co w rezultacie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług.

Dzielimy się wiedzą i wspieramy naszych Klientów dostarczając informacje niezbędne do realizacji ich celów rozwojowych. Jednocześnie dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji Klientów, implementując zaawansowane rozwiązania biznesowe.

Działamy w grupie IT

W celu zapewnienia kompleksowego wsparcia informatycznego, działamy jako grupa firm IT. Nasz zespół liczy ponad 100 osób – doświadczonych programistów, certyfikowanych inżynierów, specjalistów – pasjonatów w zakresie IT.

Naszą misją jest kompleksowe i niezawodne wspieranie procesów i decyzji biznesowych poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii.

W skład grupy kapitałowej wchodzi:

  • Enovatio Sp. z o.o. – systemy informatyczne m.in. zarządzanie projektami, obieg dokumentów, system obsługi zgłoszeń, CRM, obieg wniosków HR, jak również aplikacje na urządzenia mobilne.
  • Support Online Sp. z o.o. – obsługa informatyczna firm - outsourcingu IT.
  • Software Business Group Sp. z o.o. – offschoring programistów, tworzenie stron www. Rozwiązania oparte o technologię PHP, HTML, JavaScripts.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski