To my, Enovatio!

Twórcy rozwiązania dla Twojego biznesu. Poznajmy się!

Kilka słów o nas

Jesteśmy polskim producentem dedykowanych systemów informatycznych dla biznesu. Na rynku IT działamy od 2002 roku. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i dedykowane -  projektowane pod konkretne potrzeby klienta. Swoją działalność koncentrujemy na zwiększaniu efektywności organizacji, w kluczowych obszarach ich działalności.

Jesteśmy partnerem firmy Microsoft, a nasza ścisła współpraca pozwala na ciągłe poszerzanie kompetencji w zakresie nowych technologii.

Microsoft silver partner

Od lat jesteśmy Partnerem Microsoft na poziomie Microsoft Silver Application Development. 

Posiadamy kompetencje Microsoft w obszarze ISV – Independent Software Vendor. Kompetencje ISV odzwierciedlają nasze umiejętności w zakresie tworzenia niestandardowych rozwiązań aplikacyjnych opartych na technologii Microsoft.

Zespół kreatywnych programistów

Źródłem sukcesu w Enovatio jest profesjonalny zespół backend i frontend developerów, który gwarantuje doskonałą jakość aplikacji i szybki rozwój funkcjonalności.

Kładziemy nacisk na stały wzrost kompetencji naszych pracowników, co w rezultacie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług.

Dzielimy się wiedzą i wspieramy naszych Klientów dostarczając informacje niezbędne do realizacji ich celów rozwojowych. Jednocześnie dążymy do osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji Klientów, implementując zaawansowane rozwiązania biznesowe.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski