System Obiegu Dokumentów

Enovatio Workflow

 

— Zredukujesz czas, koszty i błędy związane z przetwarzaniem dokumentów.

— Zautomatyzujesz powtarzalną pracę.

— Uzyskasz przejrzystość w finansach i sprawach bieżących.

— Zwiększysz skuteczność pracy i zapomnisz o przestojach w biznesie.

— Zapewnisz szybki i stały dostęp do danych, także archiwalnych.

 

     Uporządkuj i przyspiesz procesy biznesowe!

 

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
elektroniczny_obieg_dokumentow

Digitalizując i automatyzując możesz więcej, sprawniej i taniej!

 

Wdrażając system obiegu dokumentów Enovatio Workflow błyskawicznie przyspieszysz procesowanie dokumentów i spraw, zredukujesz koszty, dotrzymasz terminów oraz zagwarantujesz wzrost jakości pracy w organizacji.

Wyzwolisz swój zespół z mozolnego przekazywania stosów dokumentów z biurka na biurko, czekania na załatwienie sprawy, upominania się o akceptację, przesyłek kurierskich, mailowej wymiany informacji, ręcznego opisywania i podpisywania dokumentów.

Ty jako kadra zarządzająca, będziesz mieć pełną kontrolę i przejrzystość nad przepływem informacji / danych i to z poziomu jednego centralnego miejsca. Skupisz się na zarządzaniu i na tym, w czym jesteś najlepszy - rozwijaniu biznesu.

Elektroniczny obieg dokumentow OCR
Praca zdalna i obieg dokumentow

Oczekuj od zespołu finansowego partnerstwa w biznesie i kreowania zmian

 

Dział finansowy korzystając z systemu obiegu dokumentów, będzie mógł Cię wspierać w podejmowaniu decyzji operacyjnych i strategicznych. Będzie dostarczać wiarygodne dane i komplet informacji w czasie rzeczywistym.

Będzie kreatorem zmian, który zwiększy wartość Waszych działań.

Przez system obiegu dokumentów Enovatio Workflow wyeliminujesz papierową dokumentację i manualne czynności poprzedzające księgowanie.

Zmniejszy się czas oczekiwania na dostarczenie danych przez rejestrację e-dokumentów lub chociażby szybkie digitalizowanie faktur aplikacją mobilną Enovatio Scanner.

Usprawnij pracę we wszystkich obszarach organizacji za pomocą jednego narzędzia

 

Niezależnie od ilości spółek, jednostek organizacyjnych, zaawansowanych procesów, skieruj pracę związaną z obiegiem dokumentów w jedno centralne miejsce jakim jest system Enovatio Workflow.

Funkcja OCR, reguły, ścieżki akceptacji, przejrzystość danych oraz automatyczne przeliczniki, ustandaryzują i przyspieszą procesy obiegu dokumentów. Przenikające się dane spowodują, że unikniesz powielania czynności na poziomie całej firmy.

Wybierz moduły zapewniające wsparcie pracy w następujących obszarach i ciesz się precyzyjnością organizacji:

 

 

Finansowy

 

Operacyjny

 

HR

 

Prawny

  • obieg i akceptacja umów
  • integracja z podpisem elektronicznym
Raport z wykonania budżetu w elektronicznym obiegu dokumentów

Zyskaj pełną kontrolę nad przepływem dokumentów i procesami. Weryfikuj i akceptuj.

 

Dzięki zaawansowanym raportom, generowanym w czasie rzeczywistym masz pełny obraz stanu procesowanych dokumentów, terminów i kwestii finansowych.

Raport realizacji budżetu uwzględniający zaksięgowane koszty i przychody, stanie się najczęściej używanym przez Ciebie narzędziem przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Mając wszystkie procesy i przegląd finansów w jednym systemie, szybko zidentyfikujesz ewentualne nadużycia i zoptymalizujesz działania, generujące wartość dla organizacji.

Integracja z ERP to mniej błędów i redukcja kosztów

 

Integracja z systemem ERP eliminuje konieczność ręcznego przepisywania danych, duplikaty indeksów oraz rozbieżność danych. To usprawnia pracę księgowości i zasadniczo wpływa na obniżenie kosztów.

Najczęściej Enovatio Workflow integrujemy i umożliwiamy wymianę informacji z systemami ERP takimi jak: RAKS, Sage Symfonia Premium/Forte, CDN Optima/XL, SAP ale również z CRM i innymi rozwiązaniami IT.

Wraz z rozwojem firmy lub ze zmianą potrzeb, system obiegu dokumentów w każdej chwili możesz rozbudować o kolejne moduły Enovatio: zarządzanie projektami, zgłoszenia helpdesk. Utworzysz wówczas jedną kompatybilną platformę zapewniającą wsparcie i przyjemną pracę całej organizacji.

Obieg dokumentów i integracja z ERP

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski