System Obiegu Dokumentów

Enovatio Workflow

 

— Redukcja czasu i kosztów związanych z przetwarzaniem dokumentów.

— Swobodny dostęp do dokumentów i informacji niezależnie skąd pracujesz.

— Skuteczny przepływu pracy i brak przestojów w biznesie.

— Zwiększona kontrola nad finansami, dokumentami i realizacją spraw.

— Większa produktywność firmy i efektywność przepływu informacji.

 

     Uporządkuj i przyspiesz procesy biznesowe!

 

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
System obiegu dokumentów workflow
Elektroniczny obieg dokumentow OCR

Automatyzacja pracy i oszczędności

 

Elektroniczny obieg dokumentów zautomatyzuje procesy biznesowe i pozwoli na sprawne zarządzanie dokumentami takimi jak faktury kosztowe, wnioski HR, umowy, zapotrzebowania i zamówienia zakupu.

System przyspieszy procesowanie dokumentów oraz usprawni przepływ informacji w Twojej firmie. Szybka rejestracja dokumentów z funkcją OCR, przejrzystość danych, sprawna akceptacja, zredukuje czas, koszty i błędy związane z przetwarzaniem dokumentów.

Obieg dokumentów dopasowany do Twoich potrzeb

 

Procesowanie dokumentów będzie zgodne z ustalonymi przez organizację ścieżkami. Opis dokumentu i klasyfikacja JRWA, powoduje szybkie rozeznanie się w temacie każdej kolejnej osoby na ścieżce akceptacji. Zawsze widoczna lista „to-do workflow” umożliwia natychmiastową reakcję pracownika i sprawne sfinalizowanie obiegu dokumentu. Zwiększysz produktywność firmy i efektywność przepływu informacji.

Dzięki projektantowi formularzy i „workflow designer” dostosujesz system do wymagań wciąż rozwijającej się firmy.

Workflow designer drag and drop
Praca zdalna i obieg dokumentow

Centralne miejsce danych i zdalna praca

 

Będziesz miał stały dostęp do centralnej bazy danych i przepływu informacji, niezależnie gdzie jesteś i na jakim urządzeniu pracujesz. Dzięki przejrzystości i usystematyzowaniu procesów, znajdziesz więcej czasu na sprawy, które są dla Ciebie bardziej istotne.

Pracownicy nie mający dostępu do skanera, posłużą się aplikacją do robienia zdjęć w celu szybkiego uruchomienia procesu akceptacji dokumentu. Potraktujecie system jako firmową bazę wiedzy narzędzie do rozwoju organizacji.

Integracja i bezpieczeństwo

 

Enovatio Workflow wyposażony jest w REST API, który umożliwia integrację oraz wymianę informacji z systemami finansowo księgowymi ERP (RAKS, Sage Symfonia Premium/Forte, CDN Optima/XL, SAP etc.), CRM i innymi rozwiązaniami IT.

Wyeliminujesz: konieczność ręcznego przepisywania danych do innego systemu, duplikaty indeksów oraz błędy dotyczące rozbieżności danych. Wysokiej jakości zabezpieczenia baz danych zapewniają ochronę przed ich utratą i komfort Twojej pracy. W każdej chwili system możesz rozbudować o kolejne moduły Enovatio: zarządzanie projektami i budżetami oraz zgłoszenia helpdesk. Utworzysz wówczas platformę do zarządzania całą firmą.

 

Obieg dokumentów i integracja z ERP

Opis procesów biznesowych dla Enovatio Workflow:

 

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski