Projektowanie aplikacji na potrzeby klienta

 

Tworzymy systemy informatyczne i aplikacje mobilne (iPhone, Android) pod konkretne potrzeby Klienta, z koncentracją na poprawę efektywności pracy i wyników procesów biznesowych.

Od początku działalności zrealizowaliśmy setki projektów dla firm z różnych zakątków Europy. Nie ograniczamy się co do wielkości przedsięwzięcia oraz specyfiki branży.

 

Analiza

Analiza potrzeb i wymagań biznesowych - podczas której wyznaczamy cele i określamy korzyści z użytkowania rozwiązań Enovatio.

Analiza przedzakupowa - analizujemy środowisko Klienta, możliwości techniczne i ewentualne wymagania sprzętowe do wdrożenia danej aplikacji.

Analiza funkcjonalności – analizujemy wymagania dotyczące funkcjonalności wdrażanego rozwiązania. Analiza ta, ma na celu pełne zaspokojenie oczekiwań Klienta na etapie wdrożenia i codziennego użytkowania aplikacji.

Projektowanie i produkcja

Przedstawiamy projekt rozwiązania Enovatio, uwzględniając wyniki wcześniej dokonanych analiz. Na tym etapie przy współpracy z klientem określamy zakres i harmonogram prac. Po zatwierdzeniu przez klienta specyfikacji projektu, nasz zespół developerów przystępuje do tworzenia oprogramowania.

Testy

W trakcie produkcji oraz po finalnym ukończeniu oprogramowania wykonujemy ścisłe testy modułowe, akceptacyjne i funkcjonalne. Wszystko po to, aby zagwarantować wysoką jakości produktu oraz satysfakcję klienta.

Wdrożenie

Aby zapewnić sprawną implementację, działamy zgodnie ze ściśle ustalonym (z klientem) harmonogramem. Proces obejmuje przygotowanie infrastruktury sprzętowo-sieciowej, instalację, konfigurację, odzwierciedlenie struktury organizacyjnej w uruchomionym systemie, migrację danych, szkolenie administratorów i użytkowników końcowych oraz wsparcie powdrożeniowe.

Klienci Enovatio po wdrożeniu oprogramowania często decydują się na umowę o utrzymanie oprogramowania. Dzięki niej użytkownicy działający w systemie mają zawsze aktualną wersję oprogramowania, bezpośredni dostęp do wsparcia technicznego oraz gwarancję dostępności zespołu Enovatio. Co za tym idzie użytkownicy unikną nieplanowanych przestojów w pracy.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski