System do budżetowania i rozliczania

w połączeniu z innymi modułami Enovatio

 

— Precyzyjne i intuicyjne budżetowanie prac i szacowanie przychodów

— Oszczędność czasu dzięki pracy grupowej i efektywniejsza współpraca

— Bieżące monitorowanie realizacji budżetu, plan a wykonanie

— Jednolity model budżetowania i spójność danych

— Zwiększona kontrola nad finansami i bieżąca optymalizacja

 

   Sprawnie zarządzaj budżetem i optymalizuj koszty!

 

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
system_do_budzetowania_i_rozliczania
Budzetowanie projektow i rozliczanie

Planowanie i budżetowanie projektów

 

W systemie zarządzania projektami Enovatio Projects, moduł budżetów masz w standardzie. Dzięki temu precyzyjnie zaplanujesz wydatki oraz oszacujesz wpływy z każdego przedsięwzięcia firmy. Będzie to punkt wyjścia do podjęcia decyzji o zainicjowaniu projektu, a w późniejszym etapie do trzymania właściwego kierunku działania.

Szybko stworzysz budżet uwzględniając pozycje kosztowe i przychodowe, rozpiszesz na MPK, poszczególne konta i kategorie. Możesz także budżetować zadania w projekcie. Daje to możliwość kontroli planu budżetu na różnych poziomach.

Monitorowanie i raportowanie budżetu w czasie rzeczywistym

 

Połączenie budżetów z modułem obiegu faktur kosztowych Enovatio Workflow i integracja z ERP tworzy rzeczywisty obraz finansów każdego przedsięwzięcia. Dzięki temu wyeliminujesz: podwójne przepisywanie danych oraz błędy dotyczące rozbieżności danych. Jeden system, a w nim wszystkie dane firmy, które wzajemnie się przenikają.

Raport realizacji budżetu, uwzględniający zaksięgowane koszty i przychody dostępny jest od ręki. Monitorowanie budżetu ułatwiają zaawansowane filtry, funkcja grupowania, sortowania i wyboru kolumn z danymi, które nas interesują.

budzety z obiegiem faktury kosztowej
grupowe tworzenie budzetu

Praca grupowa nad budżetem

 

Praca grupowa nad budżetem (jednocześnie) i kopiowanie na podstawie już istniejących znacznie skróci czas jego tworzenia.

Edycja budżetu podlega akceptacji wyznaczonej osoby oraz nadaniu statusu. Do budżetów mają dostęp jedynie uprawnione osoby lub grupy, a szereg zabezpieczeń gwarantuje poufność przetwarzanych danych. Ostateczny wygląd i wyświetlane dane budżetu skonfigurujesz według własnych wymagań.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski