System Zarządzania Projektami – Enovatio Projects

 

   Zapewnij swojej firmie narzędzie do sprawnego zarządzania projektami dostępnego z dowolnego miejsca i urządzenia. Dzięki niemu zrealizujesz projekty na czas, zgodnie z założonym budżetem i specyfikacją. Będziesz miał pełną kontrolę i wgląd w postęp prowadzonych prac. Zwiększysz efektywność współpracy grup projektowych oraz zyskasz kontrolę nad zasobami i pracownikami zaangażowanymi w projekt.

 

Praca przy projektach nigdy nie była tak łatwa!

 

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
System zarządzania projektami

Kompleksowe zarządzanie projektami

 

Portfel projektów zapewni Ci dostęp do kluczowych informacji oraz umożliwi monitorowanie krytycznych elementów dla wszystkich przedsięwzięć. Procentowe wskaźniki ukończenia, alerty oraz spersonalizowane maile przypominają o deadlinach.

Interaktywny wykres Gantta - postęp prac

 

Przejrzyste wykresy Gantta przedstawiają projekty w sposób graficzny z uwzględnieniem ścieżki krytycznej, planu i wykonania. Interaktywność harmonogramu umożliwi Tobie bieżące modyfikacje, uniknięcie przeciążenia i nakładanie na siebie zadań.

zadania w projektach

Rozpisywanie i realizacja zadań

 

Twórz szybko nieograniczoną ilość zadań. Nadawaj im priorytety i wyznaczaj role poszczególnym pracownikom. Ustawianie hierarchii realizacji zadań (WBS) oraz nadawanie priorytetów ułatwi usystematyzować pracę w grupie projektowej. O przeterminowanych zadaniach przypomną Ci liczne alerty, zaś możliwość generowania raportów ułatwi monitorowanie prac lub przygotowanie sprawozdań (czytaj więcej o raportach w systemie zarządzania projektami). 

Zarządzanie dostępnymi zasobami

 

Usprawnij zarządzanie kapitałem ludzkim. Przypisuj osoby do projektów oraz nadawaj odpowiednie uprawnienia. Zarządzaj zasobami materialnymi i monitoruj ich wykorzystywanie. Dzięki temu unikniesz przestojów w pracy i opóźnień w projektach. 

Zasoby w projektach
zarządzanie projektami - dokumenty w projektach

Scentralizowana baza dokumentów i informacji

 

Teraz wszystkie niezbędne dokumenty (z możliwością nadawania uprawnień) umowy, briefy, raporty oraz pliki graficzne znajdziesz w jednym miejscu. Podpinanie ich do zadań/projektów zwiększy efektywność pracy. System zarządzania projektami Enovatio Projects jest swoistą bazą wiedzy, dokumentacji oraz miejscem do archiwizacji wszelkich przeprowadzonych działań.

Zarządzanie ryzykiem

 

Proces zarządzania ryzykiem obejmuje identyfikację, analizę ryzyk występujących przy danym projekcie, plan reakcji i ich kontrolę. Dzięki temu zminimalizujesz występowanie ryzyka już we wczesnym etapie projektu. Ostatecznie podniesiesz jakość i trafność podejmowanych decyzji biznesowych oraz przyczynisz się do osiągnięcia sukcesu w projekcie.

ryzyka w projektach
budzety w projektach

Integracja z innymi modułami

 

System zarządzania projektami integruje się z innymi modułami Enovatio. Dzięki temu możesz dopasować system pod konkretne potrzeby swojej firmy. Najczęściej wybieranym modułem przez naszych Klientów, korzystających z Enovatio Projects jest obieg faktury kosztowej i rozliczenie budżetów w projektach.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski