System Zarządzania Projektami

Enovatio Projects

 

— Zwiększysz skuteczność pracy zespołu projektowego.

— Szybciej osiągniesz cele i podwoisz ilość projektów.

— Poprawisz rentowność projektów i zaoszczędzisz.

— Będziesz realizować projekty w przewidywalny i konsekwentny sposób.

— Uzyskasz centralne miejsce danych i jeden kanał przepływu informacji.

 

     Zamień każdy projekt w sukces!

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
zarzadzanie_projektami

Planuj i zarządzaj projektami tak łatwo jak nigdy dotąd

 

Uprość planowanie projektów wykorzystując intuicyjne szablony i funkcjonalności. Kopiuj wypracowane, wzorcowe projekty zaledwie w kilka sekund.

Błyskawicznie organizuj pracę grup projektowych, rozbijaj duże cele na łatwiejsze do zarządzania elementy. Ustalaj zależności w zadaniach i śledź z łatwością postęp ich realizacji.

Koncentruj swoje zespoły na właściwych rzeczach, dziel się zasobami i umożliwiaj wspólny sukces. Poprawiaj wydajność procesów, unikaj przestojów w projektach dzięki raportom, zarządzaniu budżetami i ryzykami.

Pracuj na przejrzystych harmonogramach Gantta. Już na pierwszy rzut oka, będziesz na bieżąco z rzeczywistym stanem projektu. Optymalizuj zadania w wąskim gardle i szybciej podejmuj decyzje, które zadania będziecie wykonywać równolegle.

zarzadzanie projektami
Wykres Gantta system zarzadzania projektami

Moc sprawcza menadżera w jednym narzędziu

 

Korzystaj z kompletnej funkcjonalności, która spowoduje realizowanie projektów w przewidywalny i konsekwentny sposób oraz ukończenie ich na czas, zgodnie z założonym budżetem.

Mając w jednym miejscu rzeczywiste dane i wszystkie narzędzia do pracy przy projektach (zadania, harmonogram Gantta, budżety, zasoby, dokumenty, raporty, ryzyka, czas pracy etc.) szybciej podejmiesz trafne decyzje oraz uwolnisz potencjał biznesowy swojej organizacji.

Dzięki logicznej strukturze systemu i grupowaniu danych, utrzymasz porządek w nawet najbardziej zaawansowanych projektach.

Pracując w Enovatio zautomatyzujesz przepływ pracy i zwiększysz ilość prowadzonych działań przy niezmiennej ilości zasobów materialnych i osobowych.

Współpracuj efektywnie przez cały cykl życia projektu

 

Skieruj komunikację całego zespołu w jedno centralne miejsce jakim jest system do zarządzania projektami Enovatio Projects, a od razu podwyższysz wydajność współpracy, pozbędziesz się chaosu w projektach oraz unikniesz powielania obowiązków.

Ta idealna do pracy zespołowej przestrzeń umożliwia w uporządkowany i przejrzysty sposób, rejestrować istotne dla projektu informacje.

Przez szybki, nie budzący wątpliwości przepływ informacji jaki zapewnia system, zwiększaj produktywność zespołów i buduj pozytywną atmosferę pracy także z klientami.

Zadbaj aby każdy, nawet nowy pracownik odnalazł się w projektach i miał świadomość jak jego praca wpływa na działania innych. Zrealizujesz to przez wyznaczanie zależności, odpowiedzialności za zadania, zarządzanie czasem i zasobami, wyznaczanie priorytetów, statusy, powiadomienia i przypomnienia.

Zadania w systemie zarzadzania projektami
Budzet w projekcie system zarzadzania projektami

Popraw rentowność projektów. Monitoruj realizację budżetu w czasie rzeczywistym.

 

Sprawnie zarządzaj budżetem projektu a nawet portfelami projektów, optymalizuj koszty i trzymaj właściwy kierunek działania.

Planując projekt, w prosty sposób stwórz bardzo dokładną prognozę finansową. Budżetuj zadania, uwzględniaj wynagrodzenie zespołu, koszty operacyjne oraz przychód. Na etapie realizacji projektu, porównuj szacunki z rzeczywistymi wynikami.

Połącz moduł zarządzania projektami z obiegiem faktur kosztowych Enovatio Workflow  i z systemem ERP. Osiągniesz dzięki temu rzeczywisty obraz finansów każdego przedsięwzięcia, wyeliminujesz podwójne przepisywanie danych, zwiększysz kontrolę nad finansami, a w razie potrzeby dokonasz optymalizacji / cięcia kosztów. Lepsze prognozowanie i planowanie oznacza bardziej wiarygodne wyniki finansowe w perspektywie długoterminowej.

Zautomatyzuj pracę. Oszczędzaj czas i pieniądze

 

System z założenia porządkuje i automatyzuje pracę przy projektach i przynosi szybki zwrot z inwestycji. A wszystko to za sprawą:

 • jednorazowego wpisywania danych - dane przenikają się
 • formularzy i ujednolicenia danych dotyczących projektów,
 • kopiowania wzorcowych projektów i budżetów,
 • rzeczywistych raportów, które wygenerujesz w kilka sekund,
 • automatycznych przeliczników kosztów projektu,
 • automatycznych przeliczników ilości godzin dotyczących zasobów osobowych i materialnych,
 • automatycznych powiadomień o zmianach i zdarzeniach, wysyłanych do właściwych osób,
 • ustawianych cyklicznych wydarzeń,
 • procentowych wskaźników rzeczy do zrobienia / postępu czasu,
 • wyszukiwarki i filtrowaniu,
 • mobilności i możliwości pracy także w trasie,
 • braku konieczności powielania pracy,
 • importu i eksportu danych,
 • przemyślanej architektury i użytecznych funkcjonalności,
 • technologii i szybkości jej działania.
Automatyzacja prowadzenia projektów

Dowiedz się więcej o systemie zarządzania projektami Enovatio Projects:

 

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski