Webinarium

Dowiedz się m.in. jak efektywne zarządzać projektami, zautomatyzować procesy biznesowe i zredukować koszty.

05.04.2019

Webinarium Zarządzanie projektami 360°

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI 360° - inicjatywy i portfele projektów, budżetowanie i monitorowanie. Odpowiadamy na pytanie: w jaki sposób zarządzać projektami aby zakończyć każdy z nich ze 100% sukcesem. Przestawiamy etapy życia projektu: od inicjatywy projektowej, portfeli projektów, budżetowania, aż po monitorowanie, zarządzanie i rozliczenie projektów.

27.09.2018

Zarządzanie projektami w branży produkcyjnej

Enovatio Projects idealnie sprawdza się także w branży produkcyjnej. Podczas kolejnego webinarium Jakub Wilk pokrótce zaprezentował w jaki sposób zarządzać projektami aby ukończyć je w terminie i monitorować poszczególne zadania, jak zarządzać budżetem aby zapewnić płynność finansową danej inwestycji, jak zarządzać zasobami i kapitałem ludzkim oraz w jaki sposób zarządzać jakością produktów i usług i w ostateczności przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa!

12.01.2018

Planowanie i rozliczanie projektów budowlanych - film z webinarium

Efektywne zarządzanie projektami budowlanymi od momentu planowania po ich rozliczenie - tak to jest możliwe. Na październikowym webinarium przedstawiliśmy sprawdzone metody i narzędzie jakim jest system Enovatio Projects, które powodują rentowność projektów budowlanych.

05.01.2018

Nikt nie planuje przegrywać, ale przegrywa ten, kto nie planuje - film z webinarium

"W pigułce podane meritum, w sposób inspirujący (do wdrożenia tego u siebie) i elektryzujący (wow, to aż tak można?!)"

05.01.2018

Obieg faktury kosztowej i integracja z systemami ERP/FK - film z webinarium

Tematem trzeciego webinarium Enovatio był „Obieg faktury kosztowej i integracja z systemami ERP/FK”. Prezenter, Kierownik Działu Wdrożeń – Konrad Toboła przedstawił na podstawie rozwiązania Enovatio Workflow jak dokonać automatyzacji obiegu dokumentów, jak przyspieszyć ich procesowanie, zwiększając tym samym jakość danych i kontrolę nad terminowością. Uczestnicy dowiedzieli się także jak efektywnie zarządzać dokumentami, obniżyć koszty i w jaki sposób usprawnić dział księgowości...

05.01.2018

Prowadzenie i rozliczanie projektów - film z webinarium

Praktyczne aspekty realizacji, rozliczania i kontroli projektów - taki tytuł nosił nasz drugi webinar. Prezenter Jakub Wilk zaprezentował nie tylko system zarządzania projektami ale nasz najnowszy moduł budżetów. Zapraszamy do obejrzenia skróconej wersji webinarium (ok. 18 min).

05.01.2018

Wczesne wykrywanie zagrożeń w projektach - film z webinarium

Wczesne wykrywanie zagrożeń w projektach - taki tytuł nosił nasz pierwszy webinar. Prezenter Jakub Wilk przedstawił sprawdzone metody minimalizowania ryzyk w projektach na podstawie case study PL.2012. Zapraszamy do obejrzenia skróconej wersji webinarium (18 min.)

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski