Webinarium

Dowiedz się m.in. jak efektywne zarządzać projektami, zautomatyzować procesy biznesowe i zredukować koszty.

06.05.2021

Dlaczego w projektach, zamiast w górę idziesz w dół? Sprawdź jak pracować i zarządzać projektami aby osiągnąć pełne zadowolenie na wielu płaszczyznach biznesowych. Podsuwamy najlepszą metodę na łatwe i przyjemne prowadzenie projektów, poprawę ich rentowności, osiągnięcie efektywnej współpracy oraz zautomatyzowanie procesów. Obejrzyj film z webinarium.

15.03.2021

Webinarium: SYSTEM HELPDESK i obsługa jednego okienka dla ciągłości działania organizacji. System Enovatio Helpdesk to: - „Jedno okienko” do rozwiązywania wszelkiego rodzaju spraw wew./zewn. - Automatyzacja obsługi zgłoszeń bez odciągania pracowników od zadań strategicznych. - Usprawniony obieg informacji z widocznością etapów realizacji spraw. - Szybkie rozwiązywanie zgłoszeń jako scalony i zorganizowany zespół. - Łatwe monitorowanie i zarządzanie zgłoszeniami.

04.02.2021

Zapisz się na bezpłatne webinarium: Efektywny system obiegu dokumentów - konfiguracja formularzy, OCR, rozpisanie, księgowanie i dowiedz się jak: • sprawnie procesować dokumenty nawet podczas zdalnej pracy • łatwo dostosować system do potrzeb swojej firmy • zminimalizować pracochłonność i błędy przy rozpisywaniu i księgowaniu dokumentów • precyzyjnie kontrolować koszty w firmie • usprawnić przepływ informacji.

22.10.2020

ELEKTRONICZNY OBIEG ZAPOTRZEBOWAŃ I FAKTUR KOSZTOWYCH - film z webinarium. Dowiesz się: • Jak usprawnić procesy składania zapotrzebowań wewnętrznych. • Jak precyzyjnie kontrolować koszty w firmie. • Jak zautomatyzować obsługę faktur kosztowych. • Jak zwiększyć efektywność współpracy i usprawnić przepływ informacji.

02.09.2020

Obejrzyj 30 min. film z webinarium: OBIEG FAKTUR KOSZTOWYCH - NIE TRAĆ CZASU I PIENIĘDZY, ZAUTOMATYZUJ PRACĘ W FIRMIE.  Dowiesz się: Jak usprawnić obieg faktur kosztowych i procesować dokumenty poza biurem. Jak zautomatyzować obsługę faktur kosztowych. Jak zwiększyć efektywność współpracy i usprawnić przepływ informacji. Jak obniżyć koszty związane z obsługą dokumentów.

06.07.2020

Obejrzyj nagranie z webinarium: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI I ZDALNA PRACA. Dowiesz się m.in. jak nawet podczas zdalnej pracy skutecznie zarządzać: - projektami aby ukończyć je w terminie mimo nieoczekiwanych sytuacji - ryzykiem i minimalizować jego występowanie - budżetem i zapewnić rentowność projektu - zespołem i przydzielonymi zadaniami - a w ostateczności jak przyspieszyć rozwój przedsiębiorstwa.

12.06.2020

Obejrzyj film z webinarium na temat: ELEKTRONICZNY OBIEG DOKUMENTÓW I ZDALNA PRACA. Podczas webinarium dowiesz się m.in. jak nawet podczas zdalnej pracy: - zautomatyzować obieg dokumentów oraz przyspieszyć ich procesowanie - zwiększyć produktywność firmy i efektywność przepływu informacji - sprawnie zarządzać dokumentami, finansami, zadaniami i mieć wszystko pod pełną kontrolą.

05.04.2019

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI 360° - inicjatywy i portfele projektów, budżetowanie i monitorowanie. Odpowiadamy na pytanie: w jaki sposób zarządzać projektami aby zakończyć każdy z nich ze 100% sukcesem. Przestawiamy etapy życia projektu: od inicjatywy projektowej, portfeli projektów, budżetowania, aż po monitorowanie, zarządzanie i rozliczenie projektów.

05.01.2018

Praktyczne aspekty realizacji, rozliczania i kontroli projektów - taki tytuł nosił nasz drugi webinar. Prezenter Jakub Wilk zaprezentował nie tylko system zarządzania projektami ale nasz najnowszy moduł budżetów. Zapraszamy do obejrzenia skróconej wersji webinarium (ok. 18 min).

05.01.2018

Wczesne wykrywanie zagrożeń w projektach - taki tytuł nosił nasz pierwszy webinar. Prezenter Jakub Wilk przedstawił sprawdzone metody minimalizowania ryzyk w projektach na podstawie case study PL.2012. Zapraszamy do obejrzenia skróconej wersji webinarium (18 min.)

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski