Zarządzanie projektami, wykresy Gantta, portfele projektów w Rohlig Suus Logistics S.A.

20.08.2018

 

Nie jesteśmy skromni, chwalimy się, bo jest czym!
Otrzymaliśmy referencje od ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. za wdrożenie w firmie, systemu do zarządzania projektami Enovatio Projects.

Dla przypomnienia firma Rohlig Suus zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie logistyki i spedycji oraz usługi transportowe w kraju i na świecie. 

Cytujemy słowa Pana Macieja Czarneckiego - Project Managera i od razu dziękujemy za tak przychylne nam słowa.

 

"Firma Enovatio Sp. z o.o. w 2018 roku przeprowadziła projekt dostawy licencji i wdrożenia systemu do zarządzania projektami (Enovatio Projects) dla ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Rozwiązanie składa się m. in. z modułów umożliwiających planowanie (harmonogram Gantta),  zarządzanie projektami, tworzenie portfeli projektów, generowanie raportów i notyfikacje.

System Enovatio wspomaga działania naszego przedsiębiorstwa w zakresie logistyki, spedycji i usług transportowych. Dzięki niemu zwiększyliśmy efektywność współpracy w grupach projektowych oraz między poszczególnymi działami. Funkcjonalność systemu zapewnia nam monitorowanie postępu prac i elementów krytycznych dla prowadzonych projektów. System Enovatio stał się centralnym miejscem pracy i danych dotyczących projektów.

Ponadto wdrożenie oprogramowania Enovatio w ROHLIG SUUS Logistics S.A. dokonano w terminie
i zgodnie ze specyfikacją. Pracownicy Enovatio wykazali się wysokimi kompetencjami, rzetelnością
i dbałością o interesy i potrzeby Klienta.

Rekomenduję usługi Enovatio Sp. z o.o. jako wykonawcę rozwiązań informatycznych zorientowanych na zarządzanie projektami w firmie."

 

Maciej Czarnecki, Project Manager, ROHLIG SUUS Logistics S.A.

Skan referencji dostępny pod tym linkiem.

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski