Zarządzanie projektami w branży budowlanej

w Enovatio Projects

 

— Większa ilość projektów budowlanych

— Efektywne zarządzanie i jedno miejsce wszystkich danych

— Kontrola nad zespołem projektowym, zadaniami i budżetami

— Precyzyjne harmonogramy Gantta i optymalizacja zadań w wąskim gardle

— Rzeczywiste dane i pełna historia w jednym miejscu

 

     Zamień każdy projekt w sukces!

CHCESZ ZOBACZYĆ? ZAMÓW DEMO
zarządzanie_projektami_w_budownictwie
Zarządzanie budową 360

Zarządzanie projektami budowlanymi w skali 360°

 

Platforma Enovatio integruje w sobie wszelkie aspekty projektów budowlanych, przez co zwiększa się efektywność ich realizacji. Zarządzanie poszczególnymi elementami projektu, które wzajemnie się przenikają nigdy nie było tak skuteczne (zadania, harmonogram, budżety, zasoby, dokumenty, raporty, ryzyka, czas pracy etc).

Z naszego systemu korzystają firmy budowlane takie jak: Soletanche, Wielton, Muniak, Remonteam, Handlobud.

 

Obejrzyj ostatnie webinarium, dostępne pod tym linkiem: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - w tym szaleństwie jest metoda

Harmonogram prac budowlanych

 

Za pomocą harmonogramu Gantta zilustrujesz plan działań, zoptymalizujesz wąskie gardła oraz ocenisz, które zadania można wykonać równolegle z innymi. Uzyskasz przejrzystość w postępie prac.

Wykres umożliwia monitorowanie i analizę zmian w prowadzonym projekcie oraz określanie ścieżki krytycznej i zależności w celu zakończenia projektu na czas. Stała poprawa wydajności projektów przyczyni się do zwiększenia ilości przyjętych projektów budowlanych.

Harmonogram prac budowlanych
Budżet projektu budowlanego

Budżetowanie projektów budowlanych i poprawa rentowności

 

Precyzyjnie zaplanujesz budżet każdej budowy (pozycje kosztowe, przychodowe, rozpiszesz na MPK, poszczególne konta i kategorie).

Kopiowanie budżetu na podstawie już istniejących oraz praca grupowa nad nim, znacznie skróci czas tworzenia. Każda edycja budżetu podlega akceptacji wyznaczonej osoby oraz nadaniu statusu, co niweluje ryzyko pomyłki.

Zapotrzebowanie, zakupy i obieg faktury kosztowej

 

Chcesz jeden system do zarządzania firmą, a w nim wszystkie dane, które się wzajemnie przenikają? Tak zrobiła Twoja konkurencja, zrób i Ty! Połącz moduł projektów z Enovatio Workflow. Usprawnisz wówczas proces obiegu zapotrzebowań i zamówień zakupu oraz obieg faktury kosztowej z integracją ERP.

Dzięki intuicyjności rozwiązania sprawnie dodasz listy towarów do formularzy zapotrzebowań, po obiegu akceptacji zakupisz to co było wymagane, a fakturę rozliczysz wg. projektów, MPK i kont. To przyniesie rzeczywisty obraz finansów każdego przedsięwzięcia.

Będzie to punkt wyjścia do optymalizacji kosztów i trzymania właściwego kierunku działania.

Zapotrzebowanie, zakupy i obieg faktury kosztowej
Ryzyko projektów budowlanych

Zarządzanie ryzykiem

 

Proces zarządzania ryzykiem obejmuje identyfikację, analizę ryzyk występujących przy danym projekcie, plan reakcji i kontrolę.

Dzięki temu zminimalizujesz występowanie ryzyka już we wczesnym etapie projektu, a ostatecznie zamienisz każdy projekt w sukces.

Wykorzystanie zasobów

 

Funkcjonalność systemu zapewnia sprawną kontrolę oraz zarządzanie zasobami. Przypisuj pracowników i sprzęt do projektów oraz zarządzaj ilością godzin eksploatacji.

Dzięki temu osiągniesz maksymalną konsumpcję zasobów, unikniesz przestojów i opóźnień w projektach.  

Zarządzanie zasobami w projektach
Raporty w projektach

Raport realizacji projektu budowlanego

 

Będziesz podejmować decyzje w oparciu o fakty, nie o przeczucie. Będziesz mierzyć i śledzić postęp prac oraz problemy wpływające na rentowność budowy.

Posłużą temu przejrzyste dane w tabelach, liczne alerty, wykresy z procentowymi wskaźnikami realizacji oraz rzeczywiste raporty elementów projektowych (czytaj więcej o raportach w systemie zarządzania projektami).

Masz pytania?

Chcesz umówić się na bezpłatną konsultację?

Wypełnij formularz kontaktowy

Kliknij w żółtą strzałkę poniżej

Kowalski